O nas

 

Firma Cannabis Revolution powstała w 2020r. i jest marką stworzoną przez ludzi o otwartych sercach i umysłach na innowacje z zastosowaniem konopi. Zdajemy sobie sprawę, że konopia jest jedną z najbardziej rozwiniętych ewolucyjnie roślin na naszej planecie.

Konopia wykazuje szerokie działanie lecznicze oraz posiada najmocniejsze włókno występujące naturalnie w przyrodzie. Zastosowanie konopi przynosi wiele korzyści i nie ingeruje w równowagę naszego środowiska, a wręcz przywraca ekologiczne rozwiązania na miejsce szkodliwych.

Posługując się cytatem Winony LaDuke, aktywistki w filmie "Why this plant could save the world": "Czuję, że ta roślina może nam pomóc i naprawić bałagan, którego się dopuściliśmy. Musimy jednak podejść do tego we właściwy sposób, ponieważ nic nie osiągniemy kontynuując to samo agresywne zachowanie przemysłu..".

Dlatego naszą nieustanną misją jest poszerzanie świadomości w zakresie zastosowania konopi oraz wprowadzanie nowych ekologicznych i długotrwałych rozwiązań z pomocą tej wyjątkowej rośliny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl